Üyeler

GÜVEN ÇELİK HASIR VE PANEL ÇİT SİST.İML.SAN.

GÜVEN ÇELİK HASIR VE PANEL ÇİT SİST.İML.SAN.

 

 

 

 

 

Adres: Zirai Aletler Sanayi Sitesi Adapazarı / SAKARYA

Telefon: 0264 277 31 25

Faks: 0264 274 28 83

Web Sitesi: http://www.guvencelikhasir.com.tr/

Firma Hakkında

GÜVEN ÇELİK HASIR ve PANEL ÇİT SİSTEMLERİ markasıyla Sakarya'da kurulu tesislerinde üretim yapmakta olan şirketimiz toplam 10.000 m2 alanda kuruludur.
KİLOMETRE TAŞLARI
1979   Kuruluş  - Sakarya Çeşme Meydanı'nda Hırdavat İşletmesi
1987   İlk Tel Örgü Makinası Alımı ve İmalata Başlama
1992   Sanayi Sitesi'nde 700 m2 imalat yerine taşındı
2004   Mevcut 6.000 m2 fabrika sahasına taşındı
2004   Yatırımlar yılı (Punta Makinası, Doğrultma Makinaları)
2005  Çelik Hasır Üretimine başladı
2006   Romanya ve Kırgızistan'a ilk ihracatını gerçekleştirdi
2008   Sektörde ilk TSE Belgesi'ni alan firma ve ISO 9000
2010   Boyahane kurulumu ve otomatik panel hattı kurulumu
2011   Tel Galvaniz Kaplama Hattı'nın kurulması
ESTETİK "GÜVEN"E KAVUŞTU
Güven Panel Çit Sistemleri, çevre güvenlik çit sistemlerinde yüksek kaliteli ve zamanında kesin çözümler sunmak üzere tamamı yerli sermaye ile kurulmuştur. Adapazarı'nda 6.000 m2 kapalı alanda gelişmiş teknolojik makinelerle entegre yapıda üretim yapmakta olan Güven; çevre dostu fabrikasında çekme, doğrultma kesme, punta kaynak, otomatik panel hattı, galvaniz tel kaplama ve boyama gibi ürün kalitesi ve standardı ile ilgili tüm işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
Güven fabrikasında seksen altı takım arkadaşıyla birlikte her türlü müşteri ihtiyacına uygun çözümler üretilmektedir. Misyonumuz içerisinde gittikçe artan ithal mal akımına karşın kaliteli ve üstün hizmetle ürün sunarak ihracat yapmak ve bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.
ESTETİK "GÜVEN"LE BULUŞTU
Sektörde ilk TSE'li ürün sunan Güven, son dönemde Satış ve Pazarlama ağını genişletmiş başta İstanbul, İzmir, Ankara, Adana'da depo ve bölge satış temsilcilikleri açmış, dağıtım kanalında pek çok toptancı ve uygulamacı firma ile tüm illerimizde bayilikler vasıtasıyla mal ve hizmet sunma kabiliyetine sahip olmuştur. Özellikle Balkanlar ve Türk Cumhuriyetlerinde anahtar teslim projelere imza atmış olan Güven aynı zamanda Bulgaristan'da Güven Fence markasıyla Varna'daki satış ofisinden mal ve hizmet sunmaktadır.
Tüm inşaat, toplu konut, bireysel inşaatlar, havaalanı, oyun parkları, spor kompleksleri, askeri savunma sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri gibi her alanın korunmasında başarılı uygulama ekipleriyle fiziksel çözümleri GÜVEN ismi ve kalitesiyle sunmaktadır

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya