Üyeler

OPAK MAKİNE

OPAK MAKİNE

 

 

 

 

 

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tormak Sanayi Sitesi N Blok No:10-12 İkitelli / Başakşehir İSTANBUL

Telefon: 0212 549 15 83

Faks: 0212 549 15 93

Web Sitesi: http://www.opakmakina.com/

Firma Hakkında

Opack makine uzun yıllar paketleme sektöründe deneyim sahibi olmuş ekibin bir araya gelmesiyle oluşmuştur, hedefi modern teknolojiye dayalı kaliteli üretimle müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde karşılayan Makineleri üretmektedir. Bu doğrultuda firma hedeflerini yerine getirebilecek konusunun uzmanı çalışan ekibini sürekli motivasyon ve eğitimlerle desteklemektedir. Opack termoform ambalaj Makineleri ve hazır kap dolum makinleri imalatı, her türlü ürün için ambalajlama sistemleri kap tasarımları prototipi ve imalatı konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.
Yerli ve yabancı paketleme Makineleri için modüler kalıplama sistemlerinin geliştirilmesini anahtar teslimi olarak yapılmaktadır. Konusunda uzman olan ekibi ile vermiş satış sonrası hizmetler arasında ayrıca makine operatörlüğü konusunda eğitim desteği de bulunmaktadır. Tubitak ve ar-ge proje çalışmaları ile sektöre destek vermekte olan firmamız müşterilere özel çalışmalarla ülkemizde hız kazanmakta olan endüstriyel otomasyon konusunda farklı çözümler sunmaktadır.
Özenle yapılan makinelerdeki verimi yükseltmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ağırlık veren firma ürünlerinde inovasyon çalışmalarıyla rakiplerinden farklı tiplerde makineler tasarlamakta ve imal etmektedir.

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya