Üyeler

ÇELİK KARDEŞLER PET. ZAHİRECİLİK TUR. İNŞ.TAAH. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

ÇELİK KARDEŞLER PET. ZAHİRECİLİK TUR. İNŞ.TAAH. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

 

 

 

 

 

Adres: Çökekler Mah. Ankara Cad. No: 487 Adapazarı / SAKARYA

Telefon: 0264 379 32 54

Faks: 0 264 379 46 61

Web Sitesi: http://adakurutma.com.tr

Firma Hakkında

Şirketimiz,

1953 yılında Eski Hendek Cad. No:47 Adapazarı adresinde Tarım Ürünleri ve Zahirecilik konusunda faaliyetine başlamış olup, halen aynı adreste merkez şube olarak çalışmalarına devam etmektedir. Zamanın ihtiyaçlarına cevap vermek, kendi alanı dışına çıkmadan yenilenmek ve müşteri isteklerine cevap vermek amacıyla 2000 yılında ÇELİK KARDEŞLER PETROL ZAHİRECİLİK TURİZM İNŞ.TAAH.VE TİC.SAN.LTD.ŞTİ.?ni Güneşler Beldesi Çökekler Mah. No:47 Adapazarı/SAKARYA adresinde, ulusal ve uluslar arası alanda Tarım sektöründe model teknolojisi ve üstün kalitesiyle tarım ürünleri kurutma makineleri ve depolama sistemleri konusunda üretim faaliyetine başlamıştır.

Başta Türkiye olmak üzere Rusya, Avrupa ve Asya ülkelerine (Azerbeycan, Pakistan, Türkmenistan, Moldovya, Sırbistan, Gürcistan, Macaristan) tahıl kurutma makinaları ihraç etmekteyiz.

Şirketimiz; konusunda müşteri isteklerini ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, yeni projeler üreterek sektöründe lider konuma gelmek, araştırma geliştirme ve makine yatırımlarına hız vererek, kaliteden ödün vermeden, hem iç piyasa ihtiyaçlarını karşılamayı hem de ihracat hedeflerini yükselterek çalışmalarına hız vermektedir.

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya