HABERLER

DOMİOSB Yatırımcılarının OSB Sahasındaki Buluşma Programına İştirak Ettik

"SAMİB Derneği olarak kurucusu olduğumuz Doğu Marmara Makina İmalatçıları İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (DOMİOSB) Yatırımcılarının Osb Sahasındaki Buluşma Programına iştirak ettik. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Fatih Kar, osbnin ihtiyaç duyduğu nitelikli personel ve eğitim konuları ile ilgili dernek olarak gerçekleştirilen ve hedeflenen projeler hakkında konuşma gerçekleştirdi."
“Makinacılar Buluşuyor” temasıyla Sakarya Kaynarca’daki DOMİOSB Şantiye Sahası’nda yatırımcı firmalarımızla bir araya geldik.
Sakarya Valisi Sn. Yaşar Karadeniz, SAÜ Rektörü Sn. Prof. Dr. Hamza Al ve Kaynarca İlçe Belediye Başkanı Sn. Kadir Yazgan’ın da hazır bulunduğu programda DOMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Turgay Çelik’in açılış konuşması ve DOMİOSB’nin vizyonu hakkındaki bilgi paylaşımının akabinde OSB alanında yapılması planlanan Eğitim ve Ar-Ge merkezleri hakkında DOMİOSB Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Metin Kar konuşmasını gerçekleştirdi.
Bölge Müdürü Sn. Dr. Ersan Şentürk'ün bilgi arzı ile devam eden programda DOMİOSB’nin kurucularından olan Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fatih Kar konuşmasını gerçekleştirdi.
Sakarya Valisi Sn. Yaşar Karadeniz yapılmakta olan çalışmalar için DOMİOSB yönetimine teşekkürlerini ifade etti. Yatırımcılar ile soru/cevap şeklinde interaktif geçen toplantıda bölge konut planlaması hakkında Kaynarca İlçe Belediye Başkanı Sn. Kadir Yazgan yapılabilecekler ile ilgili görüşlerini beyan etti.
Programın sonunda, devam eden altyapı çalışmalarını yerinde göstermek adına yatırımcılara OSB alanı gezdirildi.

FOTOĞRAFLAR

X