ÜYELER

ROTA TEKNİK MAKİNA SAN.VE TİC.AŞ

ROTA Teknik A.Ş. kuruluş yılı olan 1997 yılından beri Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Tasarım, Mühendislik ve Projelendirme, Taahhüt ve İmalat, Teknik Servis ve Yedek Parça, Eğitim   konularında,    uzmanlanmış ve güçlü bir  teknik kadro ile İstanbul Karaköy?deki Merkez Binasında tüm sektörlere özenle hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana, yurtiçi ve yurtdışında konularında sayısız proje ve hizmeti gerçekleştirmiş olan ROTA Teknik A.Ş. son yıllarda yaşanan ekonomik krizlere rağmen büyüme ivmesini sürekli olarak arttırmayı başarmıştır.
Ana ürün grubunu oluşturan Hidrolik, Pnömatik, Elektrikli Tahrik ve Kontrolü, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojileri alanında REXROTH Bosch Group Ana Bayiliği dışında özellikle yoğun Hidrolik ve Pnömatik içeren komple ?Anahtar Teslimi? makina, aparatlar ve test sistemleri ciddi, güvenilir ve kaliteli bir ekip anlayışıyla gerçekleştirilmekte olup, bu üretimlerin proje ve mühendislik işlemlerinin tamamı ROTA TEKNİK A.Ş. tarafından oluşturulmaktadır. Yüksek basınçlı küresel vanalar konusunda Alman RÖTELMANN, basınç ve debi ölçüm sistemlerinde Alman HYDROTECHNIK, şok sönümleyicilerde  Amerikan ENERTROLS, hidrolik yağ soğutucularında Avusturyalı ASA, Test Sistemleri Konrolörlerinde İngiliz Tiab  firmalarının da ?Türkiye Genel Distribütörlüğü?nü başarıyla yürüten ROTA Teknik A.Ş., anahtar teslimi pojelendirme kapsamında Hidrolik ve Pnömatik Sistemleriniz için saha içi   ?Borulama?, devreye alma ve sonrasındada ?Bakım Anlaşmaları? ile  kesintisiz hizmet sunmaktadır.
Eğitim hizmetlerinde de etkin faaliyetlerini kesintisiz sürdüren ROTA Teknik A.Ş. yurt içinde muhtelif eğitim kurumlarında ve  sanayi kuruluşlarında ?Hidrolik ve Pnömatik? konulu ?Mahallinde Uygulamalı Eğitim Seminerleri? düzenleyerek sanayimize yetişmiş teknik eleman kazandırmaya devam etmektedir.
Misyonumuz
1979 yılından başlayarak ; Hidrolik , Pnömatik, Otomasyon, Tasarım, Projelendirme, Taahhüt, İmalat ve Eğitim konularında sayısız projeyi gerçekleştirdikten sonra, 1997 yılında kurmuş olduğumuz ROTA TEKNİK A.Ş,  güçlü ekibiyle hem gençliğin heyecan ve dinamizmini, hem de kurucularından her birinin 35?er yıllık mühendislik bilgi ve deneyimini bünyesinde barındıran bir kuruluştur.
Büyümemizi hızla sürdürürken, ?Bütünsel Kalite? anlayışıyla ve kalitenin rastlantılara bırakılamayacağının bilinci ile, kurumsallaşmaya da aynı özeni gösteriyoruz. Sizlere sunmakta olduğumuz markalar da, bu özene paralellik sağlamaktadır.
ROTA TEKNİK A.Ş. ile küçük ya da büyük herhangi bir işbirliğine girmiş tüm müşterilerimizin gereksinimini ;
her zaman ilk hamlede, tam doğru ve arzu ettiği biçimde istediği sürede ve optimum fiyatlarla, en yeni teknolojiyi kullanarak karşılamak ; satış sonrasında da hiç eksilmeyen teknik destekle bu tatminin sürekliliğini sağlamak, en önemli ilkemizdir.
Bu ilkenin gerçekleşmesi ancak ; bilgi, deneyim, heyecan, dinamizm ve sistem bilincinin birarada olmasının yaratacağı sinerji ile mümkündür.
Güvendiğimiz ve bu unsurların tamamına sahip profesyonellerden oluşan güçlü ekibimizle :
İşletmenizin, saydığımız konulardaki ihtiyaçlarını ve sorunlarını iyi biliyoruz! Tam ve kesin çözümlerini de...

 

X