ÜYELER

SİSTEM TEKNİK

Firmamız 1979 yılında Ankara?da Orhan OBALI, Mehmet ÖZDEŞLİK ve Erdoğan YETİŞKEN tarafından almış oldukları Elektronik eğitimi doğrultusunda Elektronik cihazlar üretmek üzere kurulmuştur. O dönemlerde MKE, Alarko gibi kurumlara muhtelif fırın kontrol ve dozajlama sistemleri yaparak endüstriyel fırınlar konusunda uzmanlaşmaya başladık. Zaman içinde sadece fırın otomasyon yapan değil komple endüstriyel fırın  imal eden bir firma haline geldik. İlk endüstriyel fırınımızı 1983 yılında Kütahya Azot sanayi dökümhanesine sattık. O zamandan şimdiye piyasada bulunan yüzlerce fırınımız hâlen çalışmakta ve hizmet vermektedir. Firmamız çalışma konuları ile ilgili projelendirme, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri olarak hizmet vermektedir. Birikim ve tecrübelerimiz ışığında fırınlarımız en yeni ve kontrol sistemleri teknolojilerinden yararlanılarak, tüm müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanır ve imal edilir. Fırınlarımız direkt veya indirekt ısıtma sistemleriyle gaz veya elektrik ısıtmalı olarak üretilmektedir. Tam otomatik kontrol sistemleriyle proses esnasında istenilen tüm zaman-sıcaklık grafiklerini net olarak verebilmektedir. 32 yıllık fırın hayatımız boyunca yaklaşık 650 fırını devreye alan firmamız bu güne kadar hiç bir müşterisini memnuniyetsiz bırakmamıştır. 70 kişilik güçlü kadromuzun 16'sı alanında yetkin mühendislerden oluşmaktadır. Firmamız bu güç, tecrübe ve yeni fabrika olanakları ile
 Avrupa'nın büyük olarak adlandırılan birçok firmasından önce gelmektedir.
 Sistem Teknik müşteriye özel tasarımlarıyla, kurulup çalışmaya hazır ısıl işlem üniteleri üretmektedir.
 Üretim hattımız;
 Korumalı Gaz Fırınları
Sertleştirme & Şekilldendirme Fırınları
Lehimleme Fırınları
Parlak Tavlama Fırınları
Gaz Sementasyon & Nitratlama Fırınları
Gaz Jeneratörleri
Özel İşlem Fırınları & Enstrümasyonu ve
Isıl İşlem Hatlarını içermektedir.
Tatbik ve eğitim aşamasında yenilikçi tasarımla, etkin mühendislik bilgisiyle ve sürekli gözlem ile birlikte müşterilerimize ileri teknoloji içeren bir ısıl işlem kurulumu sağlarız. Müşterilerimize, ISO 9001 kalite kontrol sistemi yürürlüğünce geliştirilmiş, özel koşullara uyum sağlayan ısıl işlem tasarımı ve çözümleriyle gelmeye hazırız. Her türlü ısıtma sistemi talebiniz için sizi dinliyoruz. Yeni bir ısıl işlem ünitesi kurmak, ya da mevcut sisteminizi yenilemek istiyorsanız, size özel çözümler hakkında destek almak için hemen bizi arayın.
 Misyonumuz
 Sürekli gelişen dünyada yaşanan değişimler doğrultusunda, ar-ge faaliyetlerimiz başta olmak üzere; müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak karşılamak, müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevre ve topluma karşı bulunan sorumluluklarımızı en üst seviyede ki kalite anlayışımızla yerine getirmek.
 Vizyonumuz
 Sektörümüzdeki liderlik konumumuzu, yaptığımız AR-GE çalışmalarımız, bu konuda ki teknolojik yatırımlarımız ve "Memnun Müşteri" felsefemiz ile güçlendirmek ve devamlı kılmak.
 Fabrikamız Hakkında
 Firmamız 1979 yılında Ankara?da  Orhan OBALI , Mehmet ÖZDEŞLİK ve Erdoğan YETİŞKEN tarafından, almış oldukları Elektronik eğitimi doğrultusunda ; Elektronik cihazlar üretmek  üzere kurulmuştur.
1985 yılında İstanbul şubemizi açtık
1989 yılında firmamızı İstanbula taşıdık.
1994 yılında DES sanayi sitesinde yeni fabrikamıza taşındık.
2009 yılında ise Taysad Organize Sanayi Bölgesinde son derece modern yeni fabrikamızı faaliyete geçirerek özellikle otomotiv ve çelik sektörüne yönelik fırın ve ısıl işlem tesislerini yeni yerimizde üretmeye başladık.
10 000m2 toplamda, 6000m2 kapalı üretim alanına sahip yeni fabrikamızda alanında uzman kadromuz ile ısıl işlem ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

 

X