ÜYELER

SUMAK POMPA A.Ş

1992 yılında su pompaları imalatı yapmak üzere kurulmuş olan Sumak Pompa, günümüze gelindiğinde 6000 m² kapalı alanda su pompaları ve akuple olarak elektrik motorları ile elektrik panoları konusunda tasarım, üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Sumak Pompa, 8 Mühendis, 12 Tekniker, 19 Teknisyen ve konusunda yetkin personel olmak üzere toplam 137 kişilik ekip ile ürünlerin tamamını özgün olarak kendi bünyesinde üretmektedir.
Türkiye’deki pompa sektörünün gelişiminin her aşamasında yer alan Sumak Pompa, dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri de takip ederek uygulamaya almakta ve ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirdiği ürünlerin çeşidini 725’e, yıllık satış adedini 80.000'e yükseltmiş ve ihracatını 43 ülkeye taşımıştır.
Sumak Pompa su ve elektrik zıt ikilisinin bir arada çalıştırmanın zorluğu ve hassasiyeti bilinci ile, uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak ürettiği ürünlerini TSE-TSEK-CE kalite belgeleri ile belgelemiştir. Tamamı Sumak Pompa’nın güvencesi altında olan ürün grupları, yerli pazarda 810 adet satış noktası ve 145 adet yetkili servis ağı ile müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.
TSE-ISO-EN 9008 kalite yönetim sistemi belgesine sahip olan Sumak Pompa, yerli pompa pazarındaki ilk 3 firma arasında yer almak, en fazla ihracat yapan ve en bilinir ilk 5 firma arasında yer almak vizyonuyla yoluna devam ederken, yapmış olduğu alt yapı ve Ar-Ge çalışmaları ile şirket misyonunu üst seviyeye taşıyarak, çevreye duyarlı ürünleri ve dürüst, saygılı, kaliteli hizmet politikası ile müşteri memnuniyetinin sürekli olarak sağlanmasını hedeflemektedir.
Saygılarımızla!

 

X