ÜYELER

TAN GRUP TEKNOLOJİ MAKİNA İMALAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Çelik taşıyıcılara her zaman kolay erişilebilir, böyle yapılarda tesisat bölgelerine kolay ulaşılır bakım ve yenileme rahatça yapılır. Bu da çelik yapı ve inşa denetimlerinde %100 açıklık demektir. Biz de bunun önemine inanırız. İlişkilerimizi her zaman dürüstlük üzerine kurar ve böylece uzun soluklu bir iş ortaklığı hedefleriz. Esnek çözümler üretiriz Çelik taşıyıcı yapı kullanım süresi içinde amaçları ve kullanıcı istekleri farklılaşsa bile bunları karşılamaya olanak tanır. Değişiklik isteklerine sonsuz çözümler üretebilir. Biz de iş hayatının gereklerine uygun esnek ve esnek yöntemler bulmak için çalışırız. Beklenmeyen durumları göz önünde bulundurarak hareket etmeye özen gösterir yeni koşullara hemen uyum sağlarız.
Kalite Politikamız
- Bilgi işlem sektörünü verimli bir şekilde kullanarak müşterilerimizin gereksinimlerine iyi cevap verebilecek, katma değeri yüksek, bütünleşik çözümler sunmak.
- Müşteriyi ihtiyaçları doğrultusunda bilinçlendirip her nevi proje ve teknik desteği sağlamak, yapılan işte maksimum verimi minimum sürede elde etmek.
- Değer yaratabilme yolunda, sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak müşteri ile yapılan anlaşmalara sadık kalıp, kaliteli hizmet anlayışından sapmadan etkin çözümleri müşteriye daha geniş alanda hizmet vermek.
- Özelleştirilmiş servis işlevleri ile müşteriye daha geniş alanda hizmet vermek.
- Servis yelpazesinin geniş tutarak inşaat alanında etkin ve uzman çalışanları kadrosunda bulundurup daha büyük bir kitleye hizmet verebilmek.
- Sektörde var olan belirli bir kalite standardının üzerine çıkmak ve bu doğrultuda eğitimli ve güvenilir iş gücünü müşteriye yansıtmak.
- Şirketimizde çalışan herkesin kendi işinin lideri olmasını sağlamak.
- Bilgi ve deneyimlerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için gerekli kalite sistemini kurmak.
- İç ve dış pazarlardaki payını her geçen gün artırmak.

 

X