ÜYELER

TEKNOLİNE

2006 yılında kurulan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş., Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV), Terrestrial Anten (MATV), Kamera (CCTV), İnterkom (Görüntülü - Görüntüsüz Diafon Sistemleri) ve Fiber Optik Dağıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Fiber Optik merkezi uydu sistemlerinin öncüsü olan ''Tekniksat Group'' kuruluşu olan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. Türkiye'de uydu dağıtım sistemlerinde dünyanın en ileri teknolojisini kullanır. Tekniksat Group teknoloji ürünleri üretimlerini yapan Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. firması ile dünyadaki teknolojik çalışmalar ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek üretime ağırlık verip tamamen Türk teknolojisi tasarım yazılımlarını gerçekleştiren modern ürünlerini yurt dışı pazarlarına açmayı hedeflemiştir. Grubumuz; satış ve sonrası hizmetlere çok önem veren bir anlayış ile çağdaş teknolojijk yöntemlerle hizmet vermektedir. Müşteri memnuyeti ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarını bu yönde geliştirerek devam etmeyi hedeflemiştir. Grubumuz, geliştirdiği ürünler ve sektöre kazandırdığı katma değerler konusunda lider olma arzusundadır. Ürünlerimiz büyük projelerin tercihi olup 25 ülkede de güvenle kullanılmaktadır. Tekniksat Group, Tübitak destekli geliştirdiği projelerde fiber optik altyapılı merkezi uydu, kamera ve interkom sistemleri konusunda kesintisiz proje ve ürün desteği vermektedir. Teknoline Türkiye'de alanında tasarım üretim AR-GE ve proje olarak hizmet veren tek firmadır. Türkiye'de üretilen ürünlerini Yurtiçi ve Yurtdışı fuarlarında tanıtmaktadır. Hotel ve Oteller için özel tasarladığı profesyonel QAM Dijital Headend sistemleri üretimini gerçekleştirmiştir. Grubumuz, mühendislerimiz tarafından tasarlanan ve Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan, dünyada henüz benzeri bulunmayan yeni nesil Fiber Optik Multiswitch sistemlerini üretmiştir.
 Misyon
 Gelecek için amacımız, hayallerimiz ve yol haritamız. Ürün yelpazemizde üretici kimliğimizle çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm Zayıf Akım Teknolojileri ürün ve servis ihtiyaçlarını, onlara en iyi lojistik hizmetini vererek karşılayan ana tedarik merkezi olmak. İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için beklentilerini iyi anlamak ve oluşan ihtiyaçları katma değer yaratacak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirirken, çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmek.
 Vizyon
 Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. üretim ve Ar-Ge yapan ideal teknolojik çözümleri müşterilerine göre tasarlayan ve sunan firmadır. Zayıf Akım Teknolojileri kulvarında, Dünyada ve ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin ve hizmetlerinin üreticisi &sağlayıcısı olmak ve pazarda lider Zayıf Akım Teknolojileri firması olarak faaliyetlerine devam etmektir. Teknoline bir dünya markası yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken bu yolculukta Zayıf Akım Teknolojileri alanlarında hacimli ve katma değerli iş modelimiz yanı sıra konularında keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmek.
 Değerlerimiz
 Güvenilir ve İtibarlıyız;
 Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.Sonuç Odaklıyız; Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız. Yetkin Bir Ekibiz; Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz. Yenilikçiyiz; Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.

 

X