ÜYELER

TEKTEM MAKİNA SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Cleanvac Tektem Makina bünyesinde 1990'dan beri halı yıkama, koltuk yıkama, oto yıkama ve diğer sanayi tipi temizlik makinaları üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Genel Müdürlüğümüz İstanbul Ümraniyede bulunmaktadır. Temizlik makinaları üretim merkezimiz Adapazarı- Karasu'da bulunup 10.000 m2 açık alan 3.500 m2 kapalı alana, ayrıca Düzce - Akçakoca'da 10.000 m2 açık 2.000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır. Fabrikalarımızda 30'un üzerinde motor üretimi gerçekleşmektedir. Cleanvac Temizlik Teknolojileri, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge'den Tasarıma, kalıp üretiminden seri imalata kadar tüm hizmetlerini müşteri odaklı yapmaktadır. Ayrıca temizlik sektörünün ihtiyaçlarını giderecek şekilde özel makina siparişleriyle de müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. TSE- ISO- CE gibi sertifikalara sahip olarak kalitesini kurumsal olarak tescil ettirmiştir. Cleanvac Temizlik Makineleri 20'den fazla ülkeye ihracat yaparak devlet ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Dünya İçin Türkiye’de Üretiyoruz. Küresel kirlenmenin olduğu dünyamızda temizlik makinalarına olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Çeşitli büyüklükteki alanları yoğun ve zor kirlerden hızlı ve ekonomik olarak arındırmak amacıyla Cleanvaci geniş bir kompact ürün hattını müşterilerine sunmaktadır. Cleanvac; Vakumlama, Fırçalama, Yüksek Basınçlı Su Püskürtme ve Buhar Teknolojilerini kullanarak ürettiği onlarca çeşit makinaları kompact ürün tasarımlarıyla birleştirerek yüksek verimli makinaları ile dünya pazarındaki haklı gururunu yaşamaktadır. Çalışmalarını bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge'den tasarıma kalıp üretiminden seri imalatına kadar olan tüm aşamalarını müşterilerinin ihtiyacına göre uygun olarak takip etmektedir. Ayrıca Cleanvac, müşterilerinin özel projelerle sağlanması gereken temizlik sistemlerine de uygun çözümler sunmaktadır.
 GLOBAL KALİTE
 Cleanvac'ın ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak Türkiye'nin endüstriyel tip elektrik süpürgeleri, Halı yıkama makinaları, Sert zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, Yüksek basınçlı temizlik makinaları ve yüksek vakum makinaları entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir ve Türkiye'ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.
 Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu konuda sektörde saygın yerlere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür.
 Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre fayda sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir.

 

X