ÜYELER

ERSEL AĞIR MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş

1987 yılında kurulmuştur ve Taysad Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 35.000 m2 kapalı, toplam 55.000 m2 alan üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir.Ersel Ağır Makine Sanayi, anahtar teslim Mineral Proses Tesisleri kurmakta ve Maden, Çimento, Enerji Endüstrileri için ekipmanlar üretmektedir.

AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerinin sürdürebilirliğini misyon edinen şirketimiz, madencilik sektörüne yönelik daha büyük güç ve ebatlarda değirmen ve ekipmanların imalinin yanı sıra, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltacak yerlileştirme faaliyetlerine yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Ersel Ağır Makine Sanayi olarak, bünyemizde bulundurduğumuz dökümhanemiz Gürsetaş Döküm Sanayi ile birlikte, makina ve ekipmanlarımızda kullandığımız döküm parçaların imalini gerçekleştirmekte ve sahip olduğumuz uluslararası kalite güvence sistemlerinin gereklerini başarıyla uygulayarak, üretimin ilk ve son aşamasına kadar sürdürülebilir kaliteden ödün vermeden madencilik sektörünün ihtiyaçlarına yüksek oranda cevap verebilme azmi ve gayreti içindeyiz.

Ersel Ağır Makine Sanayi, her geçen gün kurduğu yeni anahtar teslim tesisler ve yaptığı makina-ekipman satışları ile global marka bilinirliğini artırmakta, iç ve dış pazarda yerini sağlamlaştırmaktadır. Bu doğrultuda yalnızca geçtiğimiz yıl içerisinde müşteri portföyüne Avustralya, İngiltere, Rusya, Azerbaycan ve Norveçli firmaları eklemiştir.

X