ÜYELER

MİR YAPI

Mir Yapı 2004 yılında Ankara merkezli kurulmuş bir firma olup, Yapıda Güven prensibini ilke edinerek ülkemizde ve dünyada Çelik Yapı kullanım avantajlarını en iyi şekilde yansıtarak bu kullanımı artırmayı hedeflemektedir.

 

Ağır çelik ve hafif çelik olmak üzere proje ve imalat tesisimiz 2018 yılı itibariyle Sakarya Arifiye 1. Organize Sanayi Bölgesinde 9000 M2 kapalı alan, 1000 M2 ofis alanı ve 15000 M2 açık alan üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2 adet CNC plazma/oksijen kesim makinesi, 1 adet lazer, 1 adet abkant, 1 adet giyotin, 2 adet egzantrik pres, 1 adet hidrolik pres, 1 adet rollform makinesi ve 6 adet 10 tonluk vinç ile çalışmalarına devam etmektedir. Toplam 40 çalışanı istihdam etmektedir. Aylık işletme kapasitemiz proje bazlı değişmekle beraber ortalama 2000 ton'dur.
 
Montaj işlemlerimiz ise Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi gibi tecrübeli teknik personel gözetiminde mesleğinde uzman kadromuz ile sözleşme, proje ve teknik şartnamelere uygun olarak zamanında tamamlanmaktadır.

 

X