ÜYELER

SİMA ALÜMİNYUM

Sima Alüminyum Hakkında

Firmamız, alüminyum alaşımlarının şekillendirilmesi amacı ile, 2016 yılında Çayırova Kocaeli ‘ de faaliyete geçmiştir.

Havacılık, Uzay ve Savunma Sanayi başta olmak üzere, otomotiv, tekstil, elektromekanik, raylı sistemler ve tıbbi cihazlar sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri şartlarını en üst düzeyde sağlamak için, son teknoloji makinalar ile yapılan ürünler, teknik mesleki yeterliliği olan tecrübeli teknisyenler tarafından, hassas ölçüm cihazları ile kontrol edilmekte ve onay verilmektedir.

Paydaşlarımızla olan Kalite, Çevre ve İş Güvenliği duyarlılığımız, işimize duyduğumuz saygı çerçevesinde müşterilerimize; sağlam, kaliteli ve düşük maliyetli ürünler sunarak, ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına destek olmak, temel ilkemizdir.

Neden Sima Alüminyum

Ürünle ilgili malzeme seçimi başta olmak üzere, sektör bazında her türlü teknik ve mühendislik desteği, firma personelimiz tarafından verilmektedir.

Müşterilerimizin, sektörlerinde daha doğru bilgiye ulaşabilmeleri için, firma bünyemizde gerekli eğitim faaliyetleri, görsel ve uygulamalı olarak kendilerine verilmektedir.

Asıl güçlü ve iddialı olduğumuz nokta; dolu malzemelerden talaşlı imalatla uzun sürelerde ve yüksek maliyetle elde edilen düşük mukavemetli ürünler yerine, Özel dövme, döküm ve çekme metotları ile daha ekonomik ve yüksek teknoloji ürünlerini müşterilerimize sunmaktır.

Amacımız; kazancımızı paydaşlarımız ve Türkiye ile paylaşarak, ülkemizdeki ‘Sosyal Sorumluluk Projeleri’ ne destek vermektir.

X