ÜYELER

ENKO TEKNİK ELEKTRİK MAKİNA VE KONTROL SİSTEMLERİ

Firmamız 1997 yılında, endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan;

-Enerji Dağıtım ve Kontrol Sistemleri

-Endüstriyel Aydınlatma Sistemleri

-Endüstriyel Otomasyon Sistemleri

Konularında tasarım, proje, imalat, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri konuları ile ilgili çalışma amacıyla kurulmuştur.

Firmamız hala, imalat makinalarının, imalat hatlarının, imalat tesislerinin, elektrik-mekanik ve otomasyon sistemlerinin; tasarımı, projelendirilmesi, geliştirilmesi, imalatı, montajı, devreye alınması ve bakımları konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız sunduğu; öneriler, çözümler ve yaptığı işlerden müşterilerimizin verdiğimiz hizmetlerden maksimum düzeyde faydalanmalarını hedeflemektedir.

Gelişen mühendislik teknolojileri doğrultusunda kendini sürekli yenilemenin gerekliliğini bilen firmamız, faaliyet alanı kapsamındaki işlerde; gerek imalat makinaları gerek enerji ve otomasyon sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, geliştirilmesi, montajı, devreye alınması ve bakımı işlerinde müşteri istekleri doğrultusunda çeşitli markalardaki yazılım ve donanımları üstlendiği projeleri başarı ile tamamlamıştır.

Sürekli işçi sağlığı ve iş emniyeti, sürekli çevreye duyarlılık, sürekli kaliteli iş, sürekli rekabet edilebilir fiyat politikası firmamızın değişmez ilkelerindendir. Bu ilkeler firmamızı her biri alanında dünyanın önde gelen şirketleri olan müşterilerimize tedarikçi olmamızı sağlamıştır. Sürekli nitelikli işler yapmak için gerekli olan nitelikli elemanları bünyesinde bulunduran firmamız, endüstride kesintisiz ve kaliteli mühendislik hizmeti verebilmenin birinci şartı olan işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına istisnasız uyma konusunda tüm elemanlarına periyodik olarak eğitim vermektedir.

Farklı sektörlere hizmet veren firmamız, her sektörün kendine has mühendislik disiplinlerinden etkilenmiştir. Bu özelliğimiz, içinde bulunduğumuz projelere pozitif anlamda katkılar sağlamaktadır.

Firmamızın, sürekli işçi sağlığı ve iş güvenliği ilkesinin standartlaştırılması ve belgelendirilmesi bağlamında OHSAŞ 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ bulunmaktadır.

Firmamızın, sürekli kaliteli iş ilkesinin standartlaştırılması ve belgelendirilmesi amacıyla TS EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ bulunmaktadır.

Firmamızın, sürekli çevreye duyarlılık ilkesinin standartlaştırılması ve belgelendirilmesiyle ilgili olarak TS EN ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ bulunmaktadır.

Firmamız 2011 yılı itibari ile otomotiv sektöründeki imalatçı firmalara fixtur ve hazırlık masalarının elektrik, mekanik ve otomasyon sistemlerinin tasarım, projelendirilmesi, geliştirilmesi, imalatı, montajı, devreye alınması ve bakımları konusunda hizmet vermektedir.

X