ÜYELER

NEVPA OTOMOTİV

Sayar Ticaret Tevfik Sayar tarafından 1952 tarihinde torna atölyesi olarak kurulmuştur. Bu atölyede hidrolik lift ve makine üretimi yapılmıştır. Nevpa Grup Şirketleri 1980 yılında Nevpa’nın Kurucusu olan Tevfik Sayar’ın yöneticiliğinde Nevşehir’de faaliyete başlamıştır, treyler ve frigorifik kasa üreticileri için üst yapı ekipmanları üretmektedir. Kaliteli üretim felsefesinden asla taviz vermeden kısa sürede Türkiye’de Pazar lideri olmuştur.

Tevfik Sayar’dan şirketi devralan Yönetim kurulu başkanı Recep Mesut Sayar Nevpa’nın her geçen sene ciddi oranda büyümesini sağlayarak , Treyler üst yapı ekipmanları üretiminde Türkiye lideri olarak Nevpa’nın adını en iyi derecede temsil etmiştir. 30 yıl önce ahşap kasa ürünlerinde 10-15 çeşitlik ürün portföyü ile üretime başlayan Nevpa, bugün üretimin gerektirdiği son teknolojileri kullanmaktadır. 


Son yıllarda Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Nevpa, bünyesinde çalışan mühendis, tekniker ve teknisyenler ile mevcut ürün portföyünün kalitesini ve çeşitliliğini arttırmıştır. Nevpa, yeni ürün projelendirmesi konusunda profesyonel bir çalışma anlayışına sahip, Türkiye’deki tek firma olmanın gururunu taşımaktadır. Üretilen her bir parçanın, can ve mal güvenliği açısından, ne kadar önemli bir sorumluluk olduğunu bilen Nevpa, ürünlerini her türlü güvenlik ve kalite testlerine tabi tutmaktadır ve sektörün gereksinim duyduğu tüm kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. kalitesinden emin olduğu ürünleri pazara arz etmektedir

X