ÜYELER

BERSİS ELK.MÜH.ELEKTR.TEL.MEK.SAN.TİC

Bersis Elektrik, Türkiye'nin önemli bir sanayi ve yerleşim merkezi haline gelen Sakarya’da 2005 yılında kuruldu. Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi ve markası haline geldi. Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin A.G. Y.G, zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.
Vizyonumuz
Nitelikli ve güçlü kadrosuyla müşterilerine rekabetçi, güvenilir, hızlı, ekonomik ve yüksek kaliteli çözümler sunarak geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi bir global şirket olmak.
Misyonumuz
Sürekli müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde 7/24 müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, personelimizin bu değişim ve gelişimine uyum sağlamak.
Sanayi alanına yapılan altyapı ve üretim destek üniteleri ile yatırım ve istihdama katkı sağlayarak, ülke ekonomisinin büyümesinde pay sahibi olmak.
Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firmamız bünyesinde çalışmasına olanak sağlamak.
Karşılıklı güvene dayalı bir iş birliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.
Hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesini temel görev olarak benimsemek.
Müşteriye, çalışana ve tedarikçiye daima dürüst olmak.

 

X