ÜYELER

Aras Çelik Tic San. Ltd. Şti.

Değerli dostlar,

1981 de başlayan takım ve kalıp çeliği serüvenimin ikinci evresi olan ARAS ÇELİK’te on birinci yılımı geride bırakarak sizlerle olan iyi ilişkilerimiz sayesinde disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden uzun soluklu bu yolda hep beraber aynı kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.

Başladığım günden beri hep “Nasıl yaparım?” diye düşündüm, hiç “Bu iş olmaz.” diye aklıma bile getirmedim. Her zaman bardağın dolu tarafıyla ilgilendim, boş tarafını yok saymadım ama motivasyonumu da bozmadım. Başarmak için ise, içinde bulunduğumuz piyasa şartlarından dolayı sabırlı ve özverili çalışmak zorunda olduğumuzun farkındayım.

Ülkemizde değişen koşullardan etkilenmemek mümkün değil,  etkileneceğiz de…  Ama oraya takılıp kalmadan “Yolumuza nasıl devam etmeliyiz.” düşüncesine odaklanmamız lazım. Bizlerin daha akılcı bir şekilde işletmelerimizdeki değişim ve dönüşüme hazır olmamız gerekir. Ya mevcut elemanlarımızı iyi yetiştireceğiz ya da işinde uzman kişilerle çalışmaktan çekinmeyeceğiz. Günümüzde artık her şey daha ciddi planlama gerektiriyor, bilimsel verileri ne kadar iyi kullanabiliyorsak o kadar başarılı olacağımız bir geleceğe doğru adım adım yaklaşıyoruz. Bu sebeple hepimizin daha iyi plan ve hesap yapmaya ihtiyacı olacaktır. “Akıllı insan kendi aklını kullanandır, daha akıllı insan ise başkalarının aklını da kullanandır.” Bu sözden hareketle bir an önce kararımızı verip, harekete geçmemiz gerekir.

Biz, Aras Çelik ailesi olarak  “Ya verdiğin sözü tutacaksın ya da tutacağın sözü vereceksin!” sloganımıza sadık kalmak şartıyla siz değerli dostlarımızdan gelecek her türlü şikâyet, dilek ve temennilerinizi eksiksiz dikkate alarak yolumuza devam edeceğiz. 

Destekleriniz için şimdiden hepinize teşekkür eder sağlıklı ve bol kazançlı bir gelecek dilerim.

X