ÜYELER

ECOPLAS OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.

Ecoplas, otomotiv endüstrisi için plastik enjeksiyon parça ve sistemleri tasarlamak ve üretmek üzere Kasım 2007'de kurulmuştur.

Plastik enjeksiyon, tampon baskı, farklı alt parça montaj operasyonları ve boya gibi farklı üretim proseslerimizle Otomotiv endüstrisi için iç ve dış parçalar üretmekteyiz. Biri Gebze Organize Sanayi Bölgesinde ve diğeri Sakarya Organize Sanayi Bölgesinde kurulu 2 ayrı Fabrikasında üretim yapan Ecoplas, 40 ton ile 1300 Ton aralığındaki enjeksiyon makinesi parkuruna sahiptir. İç ve dış parça boya işlemleri için hem Gebze ve hem de Sakarya fabrikamızda boyahane tesislerimiz mevcuttur. Ayrıca Fransa’da devreye alınmış olan depo operasyonu ile müşteriye sıralı sevkiyat hizmeti başarı ile sunulmaktadır.

Ecoplas, yüksek donanımlı teknik ekibi ve güçlü proje ekibi ile Otomotiv endüstrisine hizmet vermektedir. Ecoplas kendi kalıplarını üretebilmek ve diğer plastik enjeksiyon firmalarını desteklemek üzere kalıp tasarım ve üretim firması (Sensei Tooling) için yatırım yapmıştır.

Kojima Ind (Japonya) ile teknik işbirliği anlaşmamız sayesinde Toyota ve diğer müşteriler için Kojima teknolojisi ile çözümler sunulmaktadır.

X