ÜYELER

Emektar Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.

EMEKTAR MAKİNA olarak 1956 yılından bu yana, otomotiv, kalıpçılık, havacılık, medikal ve savunma sanayi sektörlerine talaşlı imalat çözümleri sunarak, deneyimli personelimizle; CNC takım tezgahları, üniversal makinalar, sac işleme makinalarında satış ve servis ve uygulama desteği ile birlikte, müşterilerimizi yüksek teknoloji ile buluşturmaktayız.

Takım tezgahları dünyası küreselleşmiştir. Zorlukların üstesinden gelmek için güçlü ittifaklar gerekir. Üretici ve ithalatçı firmalarımızla birlikte güçlerimizi bilgilerimizi deneyimlerimizi birleştirerek sektörün öncü firmalarından biri olduk.

Satış ve servis aktivitelerinin birleşmesi ile EMEKTAR MAKİNA geniş bir ürün portföyü ve eşsiz bir hizmet anlayışını müşterilerine sunar hale gelmiştir.

Günlük rutin ve yoğun iş hayatı sebebiyle, pek çok yatırımcının ileri teknolojiyi takip edebilme imkanları kısıtlıdır. Havacılık firmalarının otomotiv, kalıp firmalarının medikal konusunda imalat bilgileri sınırlıdır. EMEKTAR MAKİNA, global olarak takip ettiğimiz en yeni işleme tekniklerini ortak olarak çalıştığımız müşterilerin faydasına sunmayı hedeflemektedir.

X