ÜYELER

Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri Makina Mühendislik San.Tic.Ltd.Şti.

Mercan Otomasyon ve Güç Sistemleri olarak 2017 yılından itibaren başarılı bir şekilde hizmetlerimize devam ediyor, müşterilerimize en yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Otomasyon sektöründe saha montajı ve teknik destek vererek girdiğimiz bu sektörde sürekli ilerledik ve bugünkü durumumuza gelmeyi başardık. Şu anda hem otomasyon sektöründe hem de güç sistemleri alanında teknik destek, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda anahtar teslim otomasyon projeleri, elektrik pano imalatı ve UPS, regülatör, redresör projeleri alanında aktif görev yapıyoruz.
Mercan otomasyon, ilk günden beri bağlı olduğu felsefeyi sürdürmekte ve müşterilerine her daim kaliteli hizmet vermeyi birinci plana almaktadır. Öyle ki ekibimiz ile birlikte Ar-Ge araştırmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, tecrübelerimizi en iyi şekilde kullanıyor, isteklerinizi göz önünde bulundurarak kaliteli ürünlerle sizlere en iyi hizmeti getiriyoruz. Böylece arkamızda mutlu yüzler bırakmaya devam ediyor.
Geçmişte sadece saha montajı ve bakım hizmeti sunan bir markayken şu an dev projelere imza atabiliyoruz. Sektörde on yıllar boyunca çalışmış tecrübeli ve öz verili ekibimiz sayesinde daha iyi yerlere geleceğimizden kesinlikle eminiz. Siz değerli müşterilerimiz, kaliteden hiç ödün vermeyeceğimizden ve Mercan otomasyon kalitesini uzun yıllar boyunca kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Birlikte geleceğe emin adımlarla yürüyor; yenilikçi, hızlı ve sonuç garantili çözümlerimiz ile bizleri tercih eden hiç kimseyi yarı yolda bırakmıyoruz.

X