ÜYELER

ENG MİNERAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Türk Madenciliği ve Sanayisine hizmet ederek 45 ülkede profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren ENG Mineral, Maden Makineleri sektöründe dünyanın önde gelen firmalarının başında gelmekte ve her geçen gün adını başarı ile duyurmaya devam etmektedir.

Tecrübeli personel kadrosu ile 3.000 m2’lik fabrika alanında Sakarya’da hizmet sunan ENG Mineral; mıknatıs ve mıknatıs sistemleri ile geliştirdiği inovatif ürünlerini iç ve dış pazarlara sunmakta, yüksek kalite standartlarından ödün vermeyerek faaliyetlerini sürekli bir biçimde geliştirme gayretiyle tüm müşterilerini geleceğe taşımaktadır.

Madencilik, endüstriyel hammadde sektörü, çimento, demir çelik, metalürji, refrakter, gıda, kimya endüstrisi, geri dönüşüm endüstrisi ve birçok alan için makine ve özel sistemler üretmekte, aynı zamanda komple anahtar teslimi tesisler kurmaktadır.

Nitelikli çalışan kadrosu ve Ar-Ge birimi ile her daim yeniliği ve gelişimi destekleyen ENG Mineral; üretiminin %75’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Düşük maliyet ve optimum fiyat garantisi ile müşteri ihtiyaçlarını daima ön planda tutarak memnuniyet odaklı çalışmayı ilke edinen firma, tüm yönetici ve çalışanlar olarak her geçen gün geliştirilen yeni ürünleri iç ve dış pazara sunmaktan, Türk işçi ve mühendis emeğinin Türkiye ekonomisine katkısından gurur ve mutluluk duymaktadır.

X