ÜYELER

Express Mühendislik ve Makine San Dış Tic Ltd Şti

Express Mühendislik ve Makine Sanayi Dış Tic. Ltd. şti. teknoloji ve yenilik odaklı projeleri ile katma değer ve nitelikli istihdam sağlamak üzere, TÜBİTAK’ın 1512 girişimcilik aşamalı destek programı çerçevesinde 2014 yılında kurulmuştur.

Ana imalat konusu; özellikle alüminyum olmak üzere, metal ekstrüzyon presleri, hidrolik, eksantrik ve servo motor tahrikli preslerin üretimidir. Bunlara ek olarak, farklı sektörler için de ihtiyaç duyulan özel imalat makinelerinin mühendislik, tasarım, analiz, imalat, bakım-montaj ve kurulum alanlarında da hizmet vermektedir.

Firmamız bir makinenin tasarımından, kullanım aşamasına kadar geçen tüm süreçleri kendi bünyesinde tamamlayabilmektedir. Express Mühendislik ekstrüzyon pres ve ekipmanları imalatında bu özelliği ile entegre pres imalatçısı olarak kurulmuş, Türkiye’nin ilk profesyonel firmasıdır.

Projelerin fikir aşamasından, son nihai kullanıcıya gelinceye kadar en doğru şekilde sürdürebilmek için, makine imalatı alanında yüksek lisans ve doktoralarını tamamlamış hocalarımızın tecrübelerinden de yararlanılarak üniversite-sanayi işbirliği de sağlanmaktadır.

Express Mühendislik’i sektöründe bulunan diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği uzman mühendis ve teknik kadrosudur. Firmamız teknolojinin getirdiği tüm teknik imkânları anlık olarak takip etmekte ve en kısa sürede üretim hattına adapte edebilmektedir.

X