ÜYELER

Ada Arel Yapı A. Ş.

ŞİRKET PROFİLİ

Tecrübelerimizi Arel çatısı altında birleştirerek, çeliğe kaynaklı birleşim yöntemiyle şekil vermekte olup, faaliyetlerimize çelik hasır ve çatı cephe kaplaması üretim hatlarını da ekleyerek, sanayici vizyonu ve kimliğini ön plana çıkarttık. Bu sayede profesyonel yönetim modeli ve kurumsal şirket yapısıyla, daha dinamik, geniş perspektifle çağın gereksinimlerine uygun, efektif hizmetler sunarak bugüne kadarki sayısız, eşsiz projede olduğu gibi bundan sonra da birçok proje de “projelendirme – imalat / montaj ve şantiye yönetimi” süreçlerini tam denetim ve kontrolle ana yüklenici olarak yönetmek, Türkiye’de ve uluslararası projelerde değer yaratan bir şirket olmak başlıca hedeflerimiz

VİZYONUMUZ

Son yıllarda çelik yapılardaki talep artışına paralel olarak bu sektöre bir çok firma katılmış, bu durum sektörde rekabeti doğurmuştur. ADA AREL A.Ş. kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken, endüstriyel tesislerdeki proje ve uygulama deneyimini diğer firmalara karşın avantajlı duruma getirmekte ve kaliteden ödün vermek istemeyen, daha seçici davranan kişi ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yapısal Çelik ve dünya standartlarına uygun bir imalat kalitesine ulaşmak amacı ile firmamız bünyesinde ar-ge çalışmalarımız devam etmektedir. Kurmuş olduğumuz bilgili, deneyimli, müşteri ilişkilerinde başarılı kadromuzla, müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi verebilmek firmamızın en önemli hedefidir.

 
 
X