ÜYELER

Anfi Paketleme Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Sti.

AYSPAK; Endüstriyel üretimin hız kazandığı doksanlı yıllarda paketleme sektörüne yönelik makine yedek parçası üretimi ile sektöre giriş yapmıştır. Sektöre adım attığı ilk günden itibaren taviz vermediği kalite anlayışı, hızlı ve spesifik çözümleri sayesinde kısa zamanda makine yedek parçası üreticisi olarak bölgesel bir marka haline gelmiştir.

Paketleme sektörüne yönelik makine yedek parçası üretimi ile sahip olduğu bilgi birikimi ve bu alandaki başarının yüklediği sorumluluk paketleme sektörüne yönelik çözümler üretecek AYSPAK markasının doğuşuna zemin hazırlamıştır.

AYSPAK ‘‘Size Özel’’ sloganıyla sunmuş olduğu hat sonu paketleme çözümleri (Kutulama, Kolileme, Etraf Sarma) ve bu çözümlere entegre akıllı ürün besleme sistemleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun spesifik çözümlerin uygulanmasında her zaman öncü rol oynamaktadır.

Hat Sonu Paketleme Çözümlerinin yanı sıra opsiyonel ihtiyaçlar (ön gruplama, dizme, yön verme, insert) ve paketleme sonrası entegresyon (dizilim, yön değiştirme, etiketlendirme ve kodlama) süreçlerinde başarılı çözümler sunmaktadır.

AYSPAK, müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutan müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimser ve bu birikimini seçkin insan kaynağı, modern teknoloji ve yönetim sistemleri ile buluşturarak bugünkü dinamik rekabet gücüne ulaşır.

X