ÜYELER

DENGE HAVACILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ

DENGE Makina Türkiye`de 30 yıllık tecrübesi ile lider olmuş Yer Hizmetleri Ekipmanları üreticisidir. 1982`den beri, geniş yelpazedeki Yer Hizmetleri ekipmanlarını dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir. DENGE Makina ürünlerini 3 grup altında müşterilerine sunmaktadır.
 Yer Hizmetleri Ekipmanları
 Kargo Transfer Sistemleri
 Bagaj Transfer Sistemleri
 Asya ve Avrupa kıtalarının birleşme noktası olan İstanbul`da, havalimanına 10 dakika uzaklıkta Organize Sanayi Bölgesinde yer alan DENGE MAKİNA, tedarikçilerine olan yakınlığı ve esnek kapasitesi ile müşteri taleplerini karşılamak için kolayca kapasitesini arttırabilmekte ve maliyetleri minimize ederek sabit fiyat sunabilmek için de gerektiğinde kapasitesini seri bir şekilde azaltabilmektedir.
 Ayrıca Sakarya ilinde sahip olduğu 18 dönüm arazi üzerine 4000 m2 kapalı saha fabrikasını 2007 yılında işletmeye almış olup, üretiminin büyük bir çoğunluğunu da bu fabrikada devam ettirmektedir.
 DENGE MAKİNA, ISO 9001:2000 kalite yönetim sertifikasına sahip olup, ürünlerinin tamamı CE belgelidir. Sürekli gelişen ve iyileştirilen prosesler sayesinde, hizmete alınan tüm ürünler, %100 e yakın bir oranda operasyonlarda kullanılabilmektedir. Yukarıda da belirtildiği üzere DENGE MAKİNA, Terminal Bagaj Transfer Sistemleri de üretmektedir. Check-in tartı konveyörleri, aktarma ve transfer konveyörleri, Bagaj Alım Carouselleri içeren muhtelif sistemler, Avrupa ülkeleri dahil birçok uluslararası havalimanına teslim edilmiştir. Öte yandan, DENGE MAKİNA, Kargo binaları için ürettiği çözümler konusunda da uzmanlık edinmiş ve kargo ve antrepo binalarının ithalat ve ihracat hatlarına uygun ve otomatik sistemleri projelendirerek imal etmektedir. Aynı zamanda, yükleme rampaları için pratik ve uygun çözümler sunan DENGE MAKİNA, dar alana sahip antrepolarda 20 30 tona kadar kaldırma kapasiteli liftler ile TIR ve kamyonlar için özel boşaltma sistemleri üretmektedir. 30. yılımızda ürün gruplarına çevreci olan ELEKTRİKLİ ekipmanları da katarak, sektörde öncü ve gelişimci kimliğimizi devam ettirmekteyiz. DENGE MAKİNA vizyonu, Global olarak tercih edilen Yer Hizmet Ekipmanları profesyoneli? olmaktır. Misyonumuz vizyonumuzu desteklemek ve ona ulaşmak için gereken tüm değerleri firmamıza katarak optimum noktada bir tedarikçi olmaktır. DENGE MAKİNA Yönetim Kurulu, mevcut kuşak ve gelecek kuşaklarımız için ürünlerimizin ve servislerimizin sürekli gelişimi için tüm proseslerin iyileştirilmesi için sonsuz bir enerji ile çalışmaktadır. Evrensel değerlere sahip çıkarak yürüttüğümüz proseslere bağlılığımız sürekli olarak devam edecektir.

 

X