ÜYELER

DETAY PLASTİK MAKİNA

1994 yılından itibaren;
Polietilen (HDPE-High Density Polietilen?Yüksek Yoğunluklu Polietilen) boru, Ek parça ve Polietilen Alın Kaynak Makinelerinin Üretimini, aynı zamanda Altyapı- Su İşletim Sistemlerinin proje ve montajını yapmaktadır. Ayrıca bu sistemlerde kullanılan malzemelerin satışını da yaparak her konuda teknik destek sağlamaktadır. Alanımızda uygulanan kaynak teknikleri için gerekli geniş skalalı araç parkımız ve deneyimli teknik ve saha personelimizle bugüne kadar üretimini ve montajını yaptığımız işlerle ilgili geri dönmeksizin çalışmayı sürdürmüş bulunmaktayız. Faaliyete başladığımız ilk günden beri çalıştığımız kuruluşlar bugün de bizimle birlikte çalışmayı sürdürmektedir. Bunu bir onur olarak kabul eden firmamız gün geçtikçe kalitesinden ödün vermeksizin hep yeni alanlarda ve süregelen alanlarda ise daha iyiye ulaşmayı sorumluluk kabul etmiştir. Başarılarını TSE ve ISO Kalite Belgeleriyle de pekiştiren kuruluşumuz polietilen ile ilgili isteğe ve ihtiyaca göre özel imalat yapabilen ülkemizin sayılı kuruluşlarındandır.
Faaliyet alanımızla ilgili sizlere her türlü konuda yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.
MİSYONUMUZ
Plastik Sektöründe; çağdaş ve bilimsel yöntemler kullanarak ürün ve hizmet kalitemizi arttırarak sürdürülebilir ve rekabetçi büyüme sağlamak.
VİZYONUMUZ
Faaliyet konularını genişletmek ve gelişen teknolojiyi takip ederek ülkemize taşımak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek

 

X