ÜYELER

DÜNYA KALIP

Dünya Kalıp LTD Şti. Haziran 2006 yılında Vahit Ayan ve Mustafa Şevik ortaklığında İstanbul İkitelli'de 100m2 bir alanda bir adet 1200x600 işleme ebatlı CNC freze kurulmuştur. Disiplinli, özverili ve sürekli gelişen bir performans sergileyen Dünya Kalıp 2011 yılı sonunda otomotiv sektörümüzün can damarı olan ana yan sanayi firmalarının yakınında 1600m2 fabrika binasına taşınmıştır. Dünya Kalıp sektöründe hedef olarak müşteri ihtiyaçlara odaklanmıştır. Öncelikle saç kalıpları imalatında, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hızlı, kaliteli ve güvenilir kalıp, imalat ve işleme hizmeti vermektedir. Dünya Kalıp yeni fabrikasında dinamik ekibi ve yeni makine yatırımlarıyla üretim kapasitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir. Dünya Kalıp 20 yıllık mühendislik ve imalat tecrübesini kullanarak müşteri firmalarının kalıp ve CNC freze işleme ihtiyaçlarına kapasitesi dahilinde en hızlı kurumsal çözümleri sunmaktadır.

Vizyonumuz; Kalıp imalatında ve CNC freze işleme teknolojileri konusunda etkin ve teknolojik çözümler üretmek için kendini devamlı geliştirirken, müşterileri beklentilerini tamamen karşılayacak hizmet ve ürün sunmak; yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Misyonumuz; İşinin gereği olan teknolojik yöntem ve makinelerini kullanarak, müşteri ve çalışanın memnuniyetini sağlamak için gerekli yatırım ve çalışmaları yapmak.

 

X