ÜYELER

EKREM KÖKSAL TARIM MAKİNALARI İML. VE TİC. A.Ş

Türkiye'nin tarım aletleri imalatında lider firması olan Köksal Tarım Aletleri; Ekrem Köksal Tarafından kurulmuş ve 30 yılı aşkın bir süredir çiftçilerimize hizmet vermektedir. Sakarya İli'nin, Kaynarca İlçesi'nde bulunan Köksal Tarım Aletleri fabrikamız, Ekrem Köksal, oğulları Erkan Köksal ve Erdem Köksal ile birlikte tecrübeli 25 çalışanı ile 6.000 m² kapalı, 5.500 m² açık alanda üretimini sürdürmektedir.
Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkm ak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette, bay, ve müşteri ilişkilerimizde en iyi olmak ve bu imajı korumak ilk hedefimizdir. Kaliteye verdiğimiz önem ve hassasiyet bizleri bu günlere büyüyerek ve güçlenerek getirmiştir. Türkiye'nin her yerine kendi servis filomuz ile nakliye işlemi yapmaktayız. Sattığımız ürünlerin her türlü tamirat ve servis işlemini de tecrübeli personelimizle yapmaktayız.
VİZYON
Çalışanlarımızın ürün tasarımı, ürün kalitesi, teslim hızı, satış sonrası hizmetler konusunda müşteri memnuniyetine odaklanmasını sağlamak için çalışan beklentilerini karşılamayı ilke edinen, çalıştığı firma ve kurumlar için vazgeçilmez iş ortağı olmaya çalışan, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi haline getirmeyi arzulayan, verimsizliğin ülke kaynaklarının sorumsuzca kullanılması anlamına geldiğini düşünüp mevcut kaynakları en etkin ve verimli kullanmayı hedefleyen bir firma olmaktır.
MİSYON
Tarım aletleri üretiminde müşteri isteklerine göre standartlarını sürekli geliştiren, bu alandaki ürün kalitesini etkileyen son teknolojiyi kullanan, dünyada saygın, bölgesinde lider, sektöründe yönlendirici kuruluş olmak.

 

X