ÜYELER

FACTOR-H AUTOMATION

FACTOR-H AUTOMATION sektör ve branş gözetmeksizin fabrika otomasyonuna yönelik olarak komplike montaj makineleri, üretim bantları, doğrusal ve dairesel vibratörler, özel aparatları ile manipülatör ve balanserler, plc yazılımları, anahtar teslim sistemler. problem teşkil eden veya üretimi kaliteyi etkileyecek etkenlere çözümler sunabilmek için kendi bünyesinde çalıştırdığı tüm ekibiyle tam destek vermektedir
 FACTOR-H AUTOMATION otomasyon konusunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde sorunlara kesin ve profesyonelce çözümler üretmektedir. Otomasyonda kullanılan ürünlerin güvenli, dayanıklı ve standartlara uygun olması gerekmektedir. Factorh olarak emek, sermaye, girişim Ar-Ge gibi üretim faktörlerini bir araya getirerek 2000 yılından bu güne müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek ürün ve hizmetlerin gerekse üretim faktörlerinin alıcı ve satıcıların karşı karşıya olduğu rekabet ortamında yeni ürünleri müşterilerimize sunmak için sabırsızlanan ve her sunuşta heyecanlanan genç dinamik bir firmayız.
 FACTOR-H AUTOMATION sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Firmaların üretim sistemlerini ve ihtiyaçlarını belirlemekle başlatılan projeler firmanın müşteri ağına eklenmesi aşamaları tamamlandıktan sonra hizmetlerimizin aralıksız sağlanması için gerekli işlemlerin yapılması ile sonlandırılır.

 

 

X