ÜYELER

FGİ KAPI VE YÜKLEME TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

FGİ 1997 yılında kurulmuş olup Seksiyonel Kapı, Branda Kapı ve Fotoselli Kapıları yerel imal ederek, endüstriyel ve özel kullanımlara uygun kapı ve yükleme teknolojileri tedarik ederek faaliyet göstermektedir. 2002 yılında gücünü, 1955 yılında kurulmuş ve 2500’ den fazla çalışanı olan Novoferm ile birleştirdi. Novoferm Avrupa'nın önde gelen endüstriyel ve özel kullanımlara uygun kapı, kapı kasaları, kapı otomasyonları ve yükleme üniteleri üreticisidir.

Kalite, FGİ için önceliktir.

FGİ'nin tüm gayreti müşterilerine azami kaliteyi, güvenliği, konforu ve estetiği asgari maliyetle sunabilmektir. Bu yüzden ürünlerine uzun garanti süreleri verip, talep üzerine örnek bakım hizmeti ile ürünlerin her zaman ilk günkü gibi kalmasını ve uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Ürünler bölgelerin ihtiyaçlarını, ulusal standartları ve yönetmelikleri dikkate alır. FGİ, ISO 9001 sertifikasına sahiptir ve önce çevreye sonra müşterilerine olan sorumluluğunu yerine getirmek için Avrupa'nın en modern üretim tesislerinden biri olan Sakarya'daki tesisinde, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Aynı zamanda GfA Elektromaten Türkiye mümessili olan FGİ, kendi ürettiği kapılarda GfA Motorları ve Komuta Panelleri kullanmasının yanı sıra GfA Elektromaten Tahrik çözümlerini uygulayıcılara ve nihai müşterilere pazarlamaktadır. Sektöründe öncü ve konusunda deneyimli olan FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri’nin müşterileri arasında sanayi tesisleri, hangarlar, lojistik merkezleri, depolar, kamu binaları yer almaktadır. FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri, geniş ve deneyimli satış pazarlama ekibi sayesinde Türkiye ile birlikte; Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri ülkelerine hizmet vermektedir.

X