ÜYELER

HALİL YILMAZ MAKİNA

Halil Yılmaz Makina, Türkiye? de ve dünyada ana uzmanlık konusu olan Kireç Üretim Tesisleri’nin kurulumunda birçok başarıya ulaşmış öncü bir kuruluştur.
 Dinamik organizasyon yapısı, her zaman kendini yenileyen deneyimli kadrosu, proje yönetim birikimi, sahip olduğu ekipman ve lojistik imkanları ile dünyanın her yerinde her büyüklük ve çapta anahtar teslimi projeler gerçekleştirebilecek bilgiye, donanıma, kapasiteye, tecrübeye ve referanslara sahiptir. Yapmış olduğu tesislerin optimum düzeyde işlevini yerine getirmesi için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden, uluslararası deneyimi ile verimli, yenilikçi ve çevreye uyumlu çözümler üretmektedir. Halil Yılmaz Makine, topluma ve çevreye karşı duyarlı olan, yeni uluslararası projelerde ve kurulacak yeni iş birliklerinde partnerleri ile bilgi birikimini, ileri teknolojisini paylaşmaya hazır köklü bir firmadır. 


Vizyon 
Halil Yılmaz Makine’ nın vizyonu ise hizmet sunduğu alanlarda güvenilirliği ve kaliteyi bir araya getiren bir çözüm ortağı olmaktır. Firmanın amacı tüm dünyadaki değişimleri ve gelişmeleri takip ederek, Türkiye'yi AB ve dünya ile bütünleştirecek süreçte kalitesi onaylanmış, bilinen, güvenilen ve yenilikçi bir kuruluş olarak çözüm üretmek ve yeni çözüm önerileri geliştiren bir kuruluş haline gelmektir. 
 
Misyon
 Halil Yılmaz Makina; sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, modern teknolojiyle uzman mühendisliği birleştiren, müşterilerine kaliteli ve zamanında hizmet sunmayı prensip haline getirmiş köklü bir firmadır. Bu bileşimin ve hizmet anlayışının yarattığı sinerji, dünyanın her köşesindeki benzerleri ile gayet rahatlıkla karşılaştırılabilecek tesislerin ortaya çıkarılmasını sağlamıştır. Halil Yılmaz Makine 'nın misyonu endüstriyel tesislerin mühendislik- tasarım, tedarikçilik, imalat, montaj ve işletmeye alma hizmetleri ile, kireç tüketimi için çelik ve maden sektörlerinin kalkınmasına katkıda bulunacak öncü firmalardan biri olmaktır.

 

X