ÜYELER

HİPAŞ HİDROLİK VE PNÖMATİK

1992 yılında BOSCH REXROTH Türkiye'nin ilk "Ana Bayisi" olarak kurulan HİPAŞ, kurulduğu günden bugüne tamamladığı farklı alanlardaki birçok proje ile sektörde saygın bir yer edinmiştir. Şirketimiz, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Fikret Dalkıran'ın sektördeki 50 yıllık tecrübesi ve uzman mühendislik ekibi ile hem Türkiye'de hem de yurtdışında büyük projelere imza atmaktadır. HİPAŞ A.Ş; Hidrolik, Doğrusal Hareket ve Montaj Teknolojileri, Pnömatik, Elektrikli Tahrik ve Kontrolü konularında proje, satış ve satış sonrası servis, devreye alma, anlaşmalı bakım hizmetleri vermektedir. Deneyimlerini ve uzmanlığını verdiği eğitimler ile paylaşan HİPAŞ, Hidrolik - Pnömatik ve Otomasyon alanında sunmuş olduğu hizmetlerini tamamlayıcı nitelikteki markalar olan; Döner Bağlantı Elemanlarında DEUBLIN, Endüstriyel Soğutucularda CIESSE, Vidalı ve Dişli Pompalarda SETTIMA, Esnek Bağlantı Elemanlarında STENFLEX, Akış Ölçümünde uzman VSE, Havalı Şaft teknolojisinde I.E.S, Hava Motorlarında TSA firmaları ile de çalışmalarını devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Sektörünün vazgeçilemez çözüm ortağı olmak

Misyonumuz

Akışkan ve Tahrik teknolojilerini, 40 yılı aşkın deneyimimiz, sürekli genişleyen tecrübeli ve genç ekibimiz, kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza sunmak.

Kalite Politikası

HİPAŞ HİDROLİK PNÖMATİK SAN ve TİC A.Ş. hizmetlerini; müşteri odaklılık, açıklık, en yeni teknolojiler, en üstün meslek standartları, sürekli eğitim, iyileştirilen kalite, yenilenen bilgi, deneyim, güvenilirlik prensipleriyle yerine getirir.

X