ÜYELER

İNCİLER END.MAK.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ

İnci Makine
 İnci grup son yıllarda VAKUM MAKİNELERİ konusuna ağırlık vermiş ve çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. İmalatlarımız arasında yatay vakum makinaları, çift hazneli tek kapaklı dikey endüstriyel tipi vakum makinesi, büyük ağırlık ve ebattaki mamulleri vakum ambalaj yapabilen, firmamızın geliştirdiği atmosfer basıncı altında çalışan,Türkiye?de ilk, Dünya da emsallerinden üstün özelliklere sahip atmosfer basınçlı vakum makinesi olan BIGVAC 1050 ve BIGVAC 1250 yi müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.
 Vakumlu Ambalaj Teknolojileri
Üreticiler; ürünlerinin raf ömürlerini uzatmak, fire vermemek, ambalajlamada kaliteyi yakalamak ve oluşabilecek dış etkenlerden ürünlerini korumak için vakumlu ambalaj makinelerinden yararlanmaktadırlar. Tüketiciler; gıda maddelerinin hijyenik, taze, katkısız ve koruyucu maddelerden arındırılmış olmalarını tercih etmektedirler. Vakumla ambalajlanmış herhangi bir üründe, ambalaj içinde oksijen olmadığı için bozulmaya sebep olan bakterilerin çoğalması engellenmiş olmaktadır. Böylece +4 derecede saklanan vakumlu ambalajlardaki ürünler aylarca tazeliğini bozulmadan koruyabilmektedir.
 Vakumlu Ambalaj Teknolojileri
Bakliyat ve Kuruyemiş Fındık, Fıstık, Kahve, Kuru incir, Bilimum bakliyat ürünleri. Süt Ürünleri Dilimlenmiş peynir, kaşar, tulum peyniri Diğer Gıdalar Turşu, Tahin helvası, hazır yemek, Asma yaprağı, Yöresel Tatlılar, İrmik Unlu Mamüller Yufka, Milföy hamuru, pizza, mantı Gıda Harici Ürünleri Yedek parça, hassas işlenmiş metaller, Kimyasal Mamüller, Tekstil ürünleri Su Ürünleri Kereviz, Kalamar, Karides, Füme balık Et Ürünleri Porsiyon Et, Salam, Sosis, Sucuk, Pastırma, Piliç eti..

 

X