ÜYELER

KESİN MAKİNA DİŞLİ VE YED.PRÇ.İML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

FIRMA PROFILI
 KESİN MAKİNA OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ANA SANAYİLERE, YAN SANAYİLERE VE DEĞİŞİK KURULŞLARA , 1995 YILINDAN BU GÜNE KADAR Hanlı SAKARYADAKİFABRİKASINDAN HİZMET VERMEKTEDIR. Şirketimizin kaliteli imalatı ile sınırlı olmayan, yurt içinde geniş müşteri, yelpazesine başarı ile hizmet vermektedir.
 VİZYONUMUZ
 DİŞLİ ve YEDEK PARÇA SANAYİİ OTOMOTİV VE DİĞER SEKTÖRLER İÇİN MUHTELİF DİŞLİ VE MAKİNA PARÇALARI ÜRETİMİNDE GLOBAL ANLAMDA EN GÜVENİLİR ŞİRKET OLMAYI YÖNETİMİN VİZYONU OLARAK BENİMSEMİŞTİR. AMACIMIZ, OTOMOTİV VE DİĞER ÜRÜNLER SEKTÖRÜNÜN, LİDER VE GÜVENİLİR KURULUŞU OLARAK YURT İÇİNDEKİ MÜŞTERİLERİNE ÜSTÜN NİTELİKLİ ÜRÜNLER SUNAN BİR DÜNYA MARKASI OLMAKTIR.
 MİSYONUMUZ
 KURULUŞUMUZUN HEDEF ,DEĞER VE STRATEJİLERİ DOĞRULTUSUNDA MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI ÜRÜNLERİ,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİ İLE SUNARAK, TOPLUMA VE ÇEVREYE SAYGILI ŞEKİLDE ÇALIŞARAK ,TÜM KAYNAKLARIMIZI EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANARAK, TÜM KAYNAKLARIMIZI EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANARAK, SÜREKLİ GELİŞİM İLKESİYLE HAREKET EDEREK, YURT İÇİNDEKİ KONUMUMUZU GÜÇLENDİRMEK
 İLKELERİMİZ
 1. Verimliliği artırmak.
 2.Maliyetleri azaltmak.
 3.Müşteri memnuniyetini artırmak.
 4.Ürün kalitesini geliştirmek.
 5.Toplam Kalite Yönetimini Uygulamak.

 

X