ÜYELER

KILINÇLAR TORNA BALANS MAKİNA SAN

HAKKIMIZDA
Kılınçlar Torna Balans Makina Sanayi olarak amacımız, üstün kaliteli hizmet, uygun fiyat, zamanında teslim, müşteri beklentilerini karşılayan rekabetçi ürünler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak sektör lideri olmaktır. Sakarya'nın öncü firmalarından olan ''Kılınçlar Torna Balans Makina Sanayi'' kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle sizlere üstün hizmet vermeye devam etmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun mal ve hizmetleri ulaştırmayı birinci görevi saymaktadır.

Kalite Politikamız

"Kılınçlar Torna Balans Makina Sanayi" olarak müşterilerimize yüksek standartlı ve kaliteli ürünler sunarak, satış hedefinin ötesinde, müşterinin ürün ihtiyacından başlayarak; doğru ürünün seçilmesine, zamanında teslimatının yapılmasına ve ürünün kullanım süresi içerisinde her türlü desteğin verilmesini toplam kalite anlayışı olarak belirleyerek bu sürecin tümünde kullanıcının yanında olmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Ürün Çeşitliliği

Akkardan, Tirsan, Spicer, GWB, ELBE, Wuxi endüstriyel kardan şaft parçaları üzerine bayiliğimiz olup, müşterilerine entegre çözümlerin yanı sıra, geniş yedek parça ağı, kontrollü stoğu, alternatifler ve farklı çözümler sunmaktayız.

Satış Sonrası Destek

Satış odaklı hizmetin ötesine geçen anlayışımız ile satış sonrasında da müşterilerine tam destek veren firmamız kendi bünyesinde yer alan servis bakım bölümüyle müşterilerimizin ihtiyacı olan yedek parça, bakım onarım, tamirat işlerini gerek yerinde gerekse kendi bünyesinde en kısa sürede çözümlemektedir. Firmamızın gelecekteki hedefleri yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet etmek olacaktır. Uzman kadromuz ve gelişmiş makine parkurumuz ile müşterilerimize profesyonel anlayışla çözümler üretmekteyiz.

"Her marka ve her sektörde sizin çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz."

X