ÜYELER

ME-TAŞ MAKİNA

Firmamız METİN TAŞIN tarafından 2004 yılında 200m2 bir alanda ME-TAŞ MAKİNA adı altında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kaliteye önem veren Me-Taş Makina ağırlıklı olarak Otomativ yedek parça üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra ; saç, boru, profil, kesim, büküm ve kaynaklı imalat faaliyeti konusu kapsamındadır. Kısa zamanda sektörün öncü firmalarından olup kapasitesini geliştirerek şuan ki konumuna ulaşmıştır. Me-Taş Makina şu anda 3000 M2'lik bir çalışma alanında hizmet vermektedir.Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri takip ederek büyümeye devam etmektedir.
Vizyonumuz
Sorumluluk alanına giren konularda günümüzteknolojisinin sağladığı her türlü makine ve ekipmanlar ile cihazları kullanarak kendisini geliştiren,girişimci ve yenilikçi marka olmak.
Misyonumuz
*Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
*Müşterilerimizin, çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın memnuniyetlerini arttırmak.
*Amaçalarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişiler ile uyum içerisinde gerçekleştirmek.
*Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekkli girişimci olmak.
*Müşterilerimize uygun fiyatlarda ürün sunmak.
*Takım ruhu ile hareket ederek çalışanlarımızla etkin ve keyifli ortam sağlamak.

 

X