ÜYELER

NETMAK METAL MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ

1961 yılında faaliyetlerine başlayan Net Mak Metal Makine San ve Tic Ltd Sti endüstriyel kaldırma ekipmanları alanında yarım asrı aşan hizmet süresi ile ülkemizin köklü firmalarından biridir.
 
Kendi markası olan NETLIFT ve Avrupa’da her biri kendi alanında lider olan dünya markalarının temsilciliğini yapan NetMak,
 
İstanbul’da  yönetim merkezi,
Sakarya 2.OSB de 20.000m2  işletme sahası,
Ümraniye ve Karaköy olmak üzere 2 adet satış mağazası,
Ülke genelinde 300 adet satış ve servis noktası ile hizmet vermektedir.
 
NetMak, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine ve kalite taahhütlerine uyumda gösterdiği hassasiyet, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık ve yatırımcı yönetim stratejisi ile kurumsal markası olan NETLIFT’i uluslararası platforma taşıma başarısını göstermiştir. NETLIFT, sektör ihracatındaki başarılı performansı, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu binlerce referansı ile dünyada tanınan ve kabul gören bir marka olma yolunda ilerlemektedir.
 
 
Ürünler: Taşıma, kaldırma, istifleme ve iş güvenliği ile alakalı çok geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Transpaletler, istif makineleri, makaslı çalışma platformları, forkliftler, personel yükseltici platformlar, hidrolik ve mekanik krikolar, ağır yük taşıma arabaları, muhtelif itici-çekici ve yuvarlayıcılar, kanca altı kaldırma ekipmanları, yük ve insan balansörleri, varil taşıma kaldırma ve çevirme ekipmanları, iş güvenliğine yönelik ekipmanlar, kişisel koruyucu donanımlar ve yaşam halatları, yük güvenliğine yönelik ekipmanlar, ceraskal, çektirme ve vinçler, çekme testleri, basma testleri, proje imalatları, kaydırma sistemleri.. vb) 
 
Test Laboratuvarı:
Yatay Test Makinesi: Kapasite : 200t Max. uzunluk : 8m
Uygulanan testler :     Çekme testi, Yorma testi, Koparma testi, Tutma testi
Çelik halat, kablo, zincir, polyester sapan ve halat gibi uzun malzemelerin gerilim testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Test makinesi bilgisayar sistemi ile kontrol edilmekte ve bu sayede test aşaması diyagramlı olarak gerçek zamanlı gösterilmektedir. Test sonuçları değer tablosu ile veya diyagram görseli ile hard copy olarak çıktı da alınabilmektedir.
 
Dikey Test Makinesi: Kapasite : 600/1000tUygulanan testler : Basma testi, Sızdırmazlık testi
Hidrolik kriko/silindir, mekanik kriko, pehlivan kriko, vb. kaldırma ekipmanlarının basma testini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. Yapılan basma testi esnasında elde edilen maksimum basınç seviyesi ile aynı zamanda sistemin (pompa, kaplin, hortum, tank, silindir) sızdırmazlık kontrolü de yapılmaktadır.
X