ÜYELER

ORLIFT MAKİNA VE ENDÜSTRİYEL ASANSÖR SİSTEMLERİ

Orlift kurulduğu 2002 yılından günümüze yük asansörleri, araç ve endüstriyel lift projelerinin imalatının yanı sıra makina imalat, tedarik, satış ve servis hizmetleri alanlarında da güvenilir ve doğru çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Ülkemizin önce gelen firmalarının araç lifti, servis ekipmanları, yük asansörü, otopark asansörü, yük lifti, yük platformu, hidrolik kaldırma ve endüstriyel asansör sistemleri konularında öncelikli tercihi haline gelen Orlift, sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmadır.
Hizmetleri konusunda güvenli bir kuruluş olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, piyasa gerekliliklerini ve teknolojiyi takip ederek yerli imalatın gelişmesi adına aktif AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarıyla sürekli çalışan ve gelişen bir yapı olmayı ilke edinen Orlift, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir değer olmak için çalışmarını sürdürecektir.
Alanında uzman ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için aşağıdaki adımları takip etmektedir.
 İHTİYAÇLARINIZIN  DOĞRU ANALİZİ.
İhtiyacınız olan lift ve yük asansörü doğru etüt edilip,  gerçekçi  bir sınıflandırma yapılması  en uygun tedarik için ön şarttır.
 GERÇEKÇİ ANALİZ RAPORLARI İLE MALİYETLENDİRME.
Lift ve asansör hızları, çalışma sınıfı, istenen kapasite, kullanım amacı, yatırım için ayrılmış bütçe ile kurulacak tesissin kapasitesi  gibi değerler ile orantılı hazırlanacak analiz raporları ve  gerçek ihtiyacınızı belirlemek, sizi en uygun asansör fiyatı ile buluşturacaktır.
 DETAYLI VE ANLAŞILIR TEKLİFLER SUNMA.
Tekliflerimiz net, anlaşılır, detaylı,  ve her detayın fiyatı ayrı ayrı belirtilmiş şekilde sunulmaktadır.
 SORUN GİDERME VE SERVİS TALEPLERİNİZ :
 SORUN ANALİZİ.
Lift bronz somunları ve kızakları neden aşınır? Araç lifti neden düşme yapar neden titrer?  Yük asansörü neden titreme yapar? Hidrolik yük asansörünün,  liftinin avantajları nelerdir? Lift ve asansör periyodik bakım ve muayenesinin gereklilikleri ve önlediği problemler nelerdir? Doğru sonuca ulaşmadan yapılacak her onarım ve tercih size sadece para ve zaman kaybettirecek olduğundan; sorunun ne olduğunu bulup, kalıcı çözüm bulmak esas hedeftir.
 SORUN GİDERME PLANI OLUŞTURMA. 
 Örnek olarak sürekli aşınan bronz sarı somun, kızak, mil onarımlarını proje geliştirerek, işletmenizi aksatmadan gidermek, planlamayı gerektirmekte. Taşıyıcı somunları söktük, yenisini haftaya getireceğiz yaklaşımı işletme kayıpları ile en pahalı onarım olacaktır.
 SORUNUN TEKRARLANMAMASINI GÜVENCE ALTINA ALMA.
Sisteminizde ?kalıcı çözüm geliştirdik? demenin tek koşulu; Konuya hakim olmak ve bunun gerçek çözüm olduğunun ispatı olarak, garanti vermek, arkasında durmaktır..

 

X