Üyeler

CANCAN MAKİNA

CANCAN MAKİNA

 

 

 

 

 

Adres: Modern San. Sit. 8030 Sok. No:15 Adapazarı / SAKARYA

Telefon: 0264 291 49 44

Faks: 0264 291 49 45

Web Sitesi: http://www.cancanmakina.com/default.asp

Firma Hakkında

Firmamız, 1960 yılında merkezi Ankara olmak üzere kurucumuz, merhum babamız Salih ÖZÜUĞURLU tarafından meyve presi ve mutfak cihazları tamiratı ile mutfak ve gıda sektörüne hizmet etmek üzere kurulmuştur. 1960 yılından beri ana imalat konusu portakal sıkma makinesi ve taze meyve suyu makineleri üretimi ile Kalite, dayanıklılık, bol yedek parça hizmeti ile satış sonrasında da müşteri memnuniyeti hedefi ile Türkiye'nin en dayanıklı ve kaliteli portakal sıkma makinesini üretmiştir. Yıllarca müşteri memnuniyeti ve kalite politikasını sürdürerek sektöründe kullanıcı tarafından tercih edilen ve aranan bir marka haline gelmiştir.
 
1994 yılında CANCAN® ismi ile marka tescilini mutfak ekipmanları ve endüstriyel mutfak makineleri dalında aldıktan sonra tamiratını gerçekleştirdiği ve sorunlarını bilerek, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, sektörde ihtiyaç duyulan makine gruplarının üretimini gerçekleştirmektedir. Firmamız 2000 yılı haziran ayından itibaren faaliyetlerini ve üretimini 2. kuşak yönetim olarak Sakarya ilinde gerçekleştirmektedir. Firmamız her yıl bünyesine eklediği yeni ürünlerle işlerinizi kolaylaştıran mutfak ekipmanları sloganı ile sektörün lokomotif firmalarından biri olarak çalışmalarına devam etmektedir.
 
Misyon
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, kaliteden ödün vermeden dün bugün ve yarın daima müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak.
 
Vizyonumuz
Uluslar arası pazarda alanında aranan ve tercih edilen bir firma olmak.

Fotoğraflar

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Logo Tasarım ve kurumsal kimlik : Nux Medya